Description
Z Door + Garrick Barn Door Hardware

$1,288.00
Z Door + Garrick Barn Door Hardware
| Select Door Style | Z |
|---|---|
| Select Door Width FT | 2 ft |
| Select Wood Species | Alder |
| Select Door Height IN | 9 in |
| Select Door Width IN | 11 in |
| Select Door Height FT | 6 ft |
| Select Assembly | Unassembled |
| Select Texture | None |
| Select System | Standard |
| Select Hanger Style | Garrick |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Track Length FT | 4 ft |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Add Soft Close? | No |
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable Standard |
| Select Additional Hangers | 0 |
Reviews
There are no reviews yet.