Description
Z Door + Classic Barn Door Hardware

$3,346.96
Z Door + Classic Barn Door Hardware
| Select Wood Species | Birch |
|---|---|
| Select Door Style | Z |
| Select Assembly | Unassembled |
| Select Texture | None |
| Select System | Bi Parting |
| Select Hanger Style | Classic |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Door Guide | Floor Mount Adjustable U-Channel |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Track Holes | End Holes Only |
| Select Door Width FT | 3 ft |
| Select Door Width IN | 0 in |
| Select Door Height FT | 8 ft |
| Select Door Height IN | 0 in |
| Select Track Length FT | 8 ft |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Wheel Style | Classic Black Nylon |
| Add Soft Close? | No |
Reviews
There are no reviews yet.