Description
Vertical Barn Wood Door + Stag Barn Door Hardware + Front Handle

$1,517.00
Vertical Barn Wood Door + Stag Barn Door Hardware + Front Handle
| Select Door Style | Vertical Barn Wood |
|---|---|
| Select Door Width FT | 3 ft |
| Select Door Width IN | 4 in |
| Select Door Height FT | 5 ft |
| Select Door Height IN | 0 in |
| Select System | Standard |
| Select Hanger Style | Stag |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Track Length FT | 6 ft |
| Select Track Length IN | 8 in |
| Select Track Holes | End Holes Only |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Add Soft Close? | Yes |
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable Standard |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Amount Of Lags And Spacers | 13 |
| Select Front Handle Style | Santa Fe |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Size | 6 in |
| Include Lock? | None |
Reviews
There are no reviews yet.