Description
True Door + Stag Barn Door Hardware

$2,298.05
True Door + Stag Barn Door Hardware
| Select Door Style | True |
|---|---|
| Select Wood Species | Alder |
| Select Texture | None |
| Select Assembly | Unassembled |
| Select Finish | Flat Black |
| Select System | Bi Parting |
| Select Hanger Style | Stag |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Track Style | Flat Track |
| Add Soft Close? | No |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable Standard |
| Select Door Width FT | 4 ft |
| Select Door Width IN | 2 in |
| Select Door Height FT | 8 ft |
| Select Door Height IN | 0 in |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Track Length FT | 15 ft |
| Select Track Length IN | 0 in |
Reviews
There are no reviews yet.