Description
Top Mount Ultramodern Barn Door Hardware + Mountain Scrap Door

$1,858.00
Top Mount Ultramodern Barn Door Hardware + Mountain Scrap Door
| Select System | Standard |
|---|---|
| Select Door Style | Mountain Scrap |
| Add Soft Close? | Yes |
| Select Stop Style | Adjustable Stop |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Door Width FT | 4 ft |
| Select Door Width IN | 1 in |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Door Height FT | 6 ft |
| Select Door Height IN | 9 in |
| Select Hanger Style | Top Mount Ultramodern |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Track Length FT | 8 ft |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Additional Hangers | 0 |
Reviews
There are no reviews yet.