Description
Top Mount Ultramodern Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$866.43
Top Mount Ultramodern Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select Track Style | Flat Track |
|---|---|
| Select System | Bi Parting |
| Select Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Select Wheel Style | Bronze Anodized Barn Door Wheel |
| Select Hanger Style | Top Mount Ultramodern |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Door Guide | Floor Mount Standard |
| Select Track Length FT | 7 ft |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Add Soft Close? | No |
| Select Front Handle Style | Redwood |
| Select Front Handle Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Select Front Handle Size | 10 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 10 in |
| Select Back Handle Finish | Oil Rubbed Bronze |
Reviews
There are no reviews yet.