Description
Top Mount Spoked Marksman Barn Door Hardware + Canter Door

$1,816.00
Top Mount Spoked Marksman Barn Door Hardware + Canter Door
| Select System | Standard |
|---|---|
| Select Door Guide | Floor Mount Adjustable U-Channel |
| Select Door Style | Canter |
| Add Soft Close? | Yes |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Door Width FT | 3 ft |
| Select Door Width IN | 2 in |
| Select Wheel Style | Original Spoked |
| Select Door Height FT | 8 ft |
| Select Door Height IN | 3 in |
| Select Hanger Style | Top Mount Spoked Marksman |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Track Length FT | 6 ft |
| Select Track Length IN | 4 in |
| Select Wheel Finish | Flat Black |
| Select Finish | Mountain Gold |
| Select Glass Style | Clear |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Pull Side | Left |
| Select Door Frame / Grid Finish | Flat Black |
| Select Door Pull Style | Shadow + Shadow |
Reviews
There are no reviews yet.