Description
Top Mount Spoked Garrick Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$697.40
Top Mount Spoked Garrick Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select System | Standard |
|---|---|
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Finish | Shop Black |
| Select Hanger Style | Top Mount Spoked Garrick |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Wheel Style | Original Spoked |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable Standard |
| Add Soft Close? | No |
| Select Door Thickness | 1-3/4 IN |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Wheel Finish | Shop Black |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Track Length FT | 6 ft |
| Select Front Handle Style | Moor |
| Select Front Handle Finish | Shop Black |
| Select Front Handle Size | 12 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 12 in |
| Select Back Handle Finish | Shop Black |
Reviews
There are no reviews yet.