Description
Top Mount Low Clearance Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$740.32
Top Mount Low Clearance Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select Wheel Style | Mini Black Nylon MK1 Barn Door Wheel |
|---|---|
| Select Track Style | Low Clearance |
| Select Finish | Clear Coat Raw Steel |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select System | Bi Parting |
| Select Door Guide | Floor Mount Adjustable U-Channel |
| Select Hanger Style | Top Mount Low Clearance |
| Select Front Handle Style | Slim |
| Select Front Handle Size | 8 in |
| Include Lock? | None |
| Select Front Handle Finish | Clear Coat Raw Steel |
| Select Door Thickness | 2 IN |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Track Length FT | 8 ft |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Style | Slim |
| Select Back Handle Size | 8 in |
| Select Back Handle Finish | Clear Coat Raw Steel |
Reviews
There are no reviews yet.