Description
Top Level Modern Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$528.00
Top Level Modern Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select System | Standard |
|---|---|
| Select Hanger Style | Top Level Modern |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Stop Style | Soft Stop With Lag |
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable Standard |
| Add Soft Close? | No |
| Select Front Handle Style | Reversible D |
| Select Front Handle Finish | Brushed Steel |
| Select Front Handle Size | 6 in |
| Include Lock? | None |
| Select Back Handle Size | 6 in |
| Select Style | Slim |
| Select Back Handle Finish | Brushed Steel |
| Select Track Length FT | 10 ft |
| Select Track Length IN | 6 in |
| Select Door Thickness | 1-3/4 IN |
| Select Additional Hangers | 0 |
Reviews
There are no reviews yet.