Description
Struck Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$538.00
Struck Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select Finish | Flat Black |
|---|---|
| Select Hanger Style | Struck |
| Select System | Standard |
| Select Track Length FT | 6 ft |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Door Thickness | 1-1/2 IN |
| Select Door Guide | Floor Mount Standard |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Add Soft Close? | Yes |
| Select Wheel Style | Colonel Barn Door Wheel |
| Select Stop Style | Soft Stop With Lag |
| Select Wheel Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Style | Redwood |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Size | 8 in |
| Include Lock? | Barn Door Hook |
| Select Style | Rustic Flush |
| Select Back Handle Size | 8 in |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
Reviews
There are no reviews yet.