Description
Stronghold Entry Door

$3,034.00
Stronghold Entry Door
| Select Wood Species | Mahogany |
|---|---|
| Select Sidelight Style | None |
| Include Transom Window | No |
| Select Door Style | Stronghold |
| Select Door Swing | Inswing |
| Select Width FT | 3 ft |
| Select Door Finish | Stain Glaze Clear |
| Select Door Handing | Right Handed |
| Select Height FT | 7 ft |
| Select Door Thickness | 1-3/4 in |
| Select Door Texture | Weathered |
| Select Hinge Prep | No |
| Select Door Knob Boring | No |
| Select Door Function | Single Door |
| Select Sidelight And Transom Glass | Clear |
| Select Width IN | 5 in |
| Select Hanging Option | Slab |
| Select Height IN | 10 in |
| Select Width Inch Parts | 5/8 in |
| Select Height Inch Parts | 5/8 in |
Reviews
There are no reviews yet.