Description
Stronghold Entry Door

$2,410.00
Stronghold Entry Door
| Select Hanging Option | Slab |
|---|---|
| Select Door Function | Single Door |
| Select Door Style | Stronghold |
| Select Height FT | 7 ft |
| Select Wood Species | Alder |
| Select Width IN | 9 in |
| Select Width Inch Parts | 7/8 in |
| Select Width FT | 2 ft |
| Select Height Inch Parts | 1/4 in |
| Select Door Knob Boring | No |
| Select Height IN | 10 in |
| Select Door Texture | None |
| Select Door Finish | Stain Glaze Clear |
| Select Door Thickness | 2-1/4 in |
| Select Hinge Prep | No |
| Select Door Handing | Left Handed |
| Select Door Swing | Inswing |
| Include Transom Window | No |
| Select Sidelight Style | None |
| Select Sidelight And Transom Glass | Clear |
Reviews
There are no reviews yet.