Description
Stag Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$654.70
Stag Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select Track Style | Flat Track |
|---|---|
| Select Track Length FT | 6 ft |
| Select System | Standard |
| Select Hanger Style | Stag |
| Select Finish | Brushed Steel |
| Select Wheel Style | Slyder MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Stop Style | Adjustable Stop |
| Add Soft Close? | No |
| Select Door Thickness | 1-3/4 IN |
| Select Door Guide | Floor Mount Standard |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Wheel Finish | Unfinished Look |
| Select Front Handle Style | Falcon |
| Select Front Handle Finish | Brushed Steel |
| Select Front Handle Size | 10 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 8 in |
| Select Back Handle Finish | Brushed Steel |
Reviews
There are no reviews yet.