Description
Stag Barn Door Hardware + Cottage Door + Front Handle

$1,132.00
Stag Barn Door Hardware + Cottage Door + Front Handle
| Select Hanger Style | Stag |
|---|---|
| Select System | Standard |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Track Length IN | 4 in |
| Select Door Guide | Floor Mount Standard |
| Select Track Length FT | 9 ft |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Door Style | Cottage |
| Select Kit Door Height | 8 ft |
| Select Door Width FT | 4 ft |
| Select Door Width IN | 10 in |
| Select Door Height IN | 0 in |
| Select Metal Finish | Flat Black |
| Select Finish | Finish Ready |
| Select Texture | Distressed |
| Add Soft Close? | No |
| Select Front Handle Style | Rustic Ring |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Include Lock? | None |
Reviews
There are no reviews yet.