Description
DIY Door Frame Door + Front Handle + Back Handle

$282.40
DIY Door Frame Door + Front Handle + Back Handle
| Select Door Style | DIY Door Frame |
|---|---|
| Select Kit Door Finish | Flat Black |
| Select Kit Door Height | 6 ft 8 in |
| Select Front Handle Style | Industric |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Size | 12 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 10 in |
| Select Back Handle Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Select Back To Back Assembly | No |
Reviews
There are no reviews yet.