Description
Cottage Door + Front Handle

$765.00
Cottage Door + Front Handle
| Select Door Style | Cottage |
|---|---|
| Select Door Width IN | 4 in |
| Select Door Width FT | 3 ft |
| Select Kit Door Height | 6 ft 8 in |
| Select Door Height IN | 0 in |
| Select Metal Finish | Flat Black |
| Select Finish | Rustica Wash |
| Select Texture | None |
| Select Front Handle Style | Moor |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Size | 8 in |
| Include Lock? | None |
Reviews
There are no reviews yet.