Description
Contour Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$802.20
Contour Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select System | Standard |
|---|---|
| Select Finish | Brushed Steel |
| Select Hanger Style | Contour |
| Select Wheel Style | Sprocket Slyder – Black Center Barn Door Wheel |
| Select Track Style | J Track |
| Select Track Length IN | 4 in |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Track Length FT | 5 ft |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Stop Style | Round w/ Rubber |
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable Standard |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Wheel Finish | Forged |
| Select Front Handle Style | Forged |
| Select Front Handle Finish | Brushed Steel |
| Select Front Handle Size | 24 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 8 in |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
Reviews
There are no reviews yet.