Description
Contemporary Door + Classic Barn Door Hardware

$1,851.00
Contemporary Door + Classic Barn Door Hardware
| Door Width IN | 4 in |
|---|---|
| Door Width FT | 2 ft |
| Door Height FT | 6 ft |
| Door Style | Contemporary |
| Door Height IN | 8 in |
| Door Finish | Simply White |
| Door Texture | None |
| Door Assembly | Preassembled |
| Hardware System | Standard |
| Hardware Style | Classic |
| Hardware Finish | Stainless |
| Track Length FT | 4 ft |
| Track Length IN | 7 in |
| Pre Drill? | YES |
| Door Guide | L Floor Guide |
| Soft Closure System | Yes |
Reviews
There are no reviews yet.