Description
Classic Star Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$543.00
Classic Star Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select System | Standard |
|---|---|
| Select Finish | Flat Black |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Hanger Style | Classic Star |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Track Length FT | 7 ft |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Add Soft Close? | Yes |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable U-Channel |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Front Handle Style | Redwood |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Size | 18 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Slim |
| Select Back Handle Size | 12 in |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
Reviews
There are no reviews yet.