Description
Classic Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$464.05
Classic Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select System | Standard |
|---|---|
| Select Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Hanger Style | Classic |
| Select Wheel Style | Classic Black Nylon |
| Select Track Holes | End Holes Only |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Track Length IN | 7 in |
| Select Track Length FT | 8 ft |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Add Soft Close? | Yes |
| Select Door Thickness | 1-3/4 IN |
| Select Door Guide | Floor Mount Standard |
| Select Front Handle Style | Modern Flush |
| Select Front Handle Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Select Front Handle Size | 12 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 12 in |
| Select Back Handle Finish | Oil Rubbed Bronze |
Reviews
There are no reviews yet.