Description
Classic Barn Door Hardware + Back Handle + Front Handle

$653.50
Classic Barn Door Hardware + Back Handle + Front Handle
| Select System | Standard |
|---|---|
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Select Hanger Style | Classic |
| Select Track Holes | End Holes Only |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Door Guide | Floor Mount Standard |
| Add Soft Close? | Yes |
| Select Door Thickness | 1-3/4 IN |
| Select Additional Hangers | 1 |
| Select Back Handle Finish | Aged Oil Rubbed Bronze |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 10 in |
| Select Front Handle Style | Moor |
| Include Lock? | None |
| Select Front Handle Size | 18 in |
| Select Front Handle Finish | Aged Oil Rubbed Bronze |
| Select Wheel Style | Classic Black Nylon |
| Select Track Length FT | 10 ft |
| Select Track Length IN | 0 in |
Reviews
There are no reviews yet.