Description
Chalkboard Door + Loft Barn Door Hardware

$3,397.73
Chalkboard Door + Loft Barn Door Hardware
| Select Door Height FT | 7 ft |
|---|---|
| Select Door Width IN | 6 in |
| Select System | Bypass |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Hanger Style | Loft |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Door Guide | Floor Mount Roller |
| Select Door Style | Chalkboard |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Door Width FT | 4 ft |
| Select Texture | Weathered |
| Select Door Height IN | 0 in |
| Select Double Sided | Double Sided |
| Select Finish | Matte Black |
| Select Wood Species | Alder |
| Select Track Length FT | 9 ft |
| Select Track Length IN | 4 in |
| Select Door Quantity | 2 |
Reviews
There are no reviews yet.