Description
Cathedral Entry Door

$1,018.00
Cathedral Entry Door
| Select Door Function | Single Door |
|---|---|
| Select Door Style | Cathedral |
| Select Hanging Option | Slab |
| Select Wood Species | Alder |
| Select Width FT | 1 ft |
| Select Width IN | 0 in |
| Select Width Parts of An Inch | 0 in |
| Select Height FT | 5 ft |
| Select Height IN | 0 in |
| Select Height Parts of An Inch | 0 in |
| Select Glass Style | Clear |
| Select Door Thickness | 1-3/4 in |
| Select Door Finish | Finish Ready |
| Select Door Texture | None |
| Select Door Knob Boring | No |
| Select Hinge Prep | No |
| Select Door Handing | Right Handed |
| Select Door Swing | Inswing |
| Select Sidelight Style | None |
| Include Transom Window | No |
Reviews
There are no reviews yet.