Description
Buck Barn Door Hardware + Provence Door

$3,617.05
Buck Barn Door Hardware + Provence Door
| Select System | Bi Parting |
|---|---|
| Select Track Length FT | 8 ft |
| Select Finish | Grey Steel |
| Select Hanger Style | Buck |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable Standard |
| Select Stop Style | Adjustable Stop |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Door Width IN | 0 in |
| Select Door Width FT | 2 ft |
| Select Door Style | Provence |
| Select Door Height IN | 0 in |
| Select Door Height FT | 8 ft |
| Select Pull Side | Bi Parting |
| Select Glass Style | Clear |
| Select Door Frame / Grid Finish | Grey Steel |
| Select Door Pull Style | Carriage + Cargo |
| Add Soft Close? | Yes |
Reviews
There are no reviews yet.