Description
Buck Barn Door Hardware + Ponder Mirror Door

$3,110.30
Buck Barn Door Hardware + Ponder Mirror Door
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
|---|---|
| Select Wheel Style | Brass Anodized Barn Door Wheel |
| Select Finish | Modern Gold |
| Add Soft Close? | Yes |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Hanger Style | Buck |
| Select System | Bi Parting |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable U-Channel |
| Select Door Style | Ponder Mirror |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Pull Side | Bi Parting |
| Select Door Pull Style | Carriage + Cargo |
| Select Door Frame / Grid Finish | Modern Gold |
| Single or Double Mirror? | Single Sided Mirror |
| Select Door Width FT | 2 ft |
| Select Door Width IN | 8 in |
| Select Door Height FT | 8 ft |
| Select Door Height IN | 0 in |
| Select Track Length FT | 10 ft |
| Select Track Length IN | 6 in |
Reviews
There are no reviews yet.