Description
Buck Barn Door Hardware + Mountain French Full Door

$2,362.00
Buck Barn Door Hardware + Mountain French Full Door
| Select System | Standard |
|---|---|
| Select Finish | Flat Black |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Add Soft Close? | Yes |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Hanger Style | Buck |
| Select Door Guide | Floor Mount Adjustable U-Channel |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Door Style | Mountain French Full |
| Select Pull Side | Left |
| Select Door Frame / Grid Finish | Flat Black |
| Select Door Pull Style | Carriage + Cargo |
| Select Glass Style | Frosted |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Additional Hangers | 1 |
| Select Width IN | 0 in |
| Select Door Width FT | 6 ft |
| Select Height IN | 9 in |
| Select Track Length FT | 10 ft |
| Select Track Length IN | 3 in |
Reviews
There are no reviews yet.