Description
Buck Barn Door Hardware + Mountain French Full Door

$4,519.05
Buck Barn Door Hardware + Mountain French Full Door
| Select System | Bi Parting |
|---|---|
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable U-Channel |
| Select Door Style | Mountain French Full |
| Add Soft Close? | Yes |
| Select Stop Style | Adjustable Stop |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Hanger Style | Buck |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Glass Style | Double Sided Mirror |
| Select Track Length FT | 13 ft |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Door Width FT | 6 ft |
| Select Additional Hangers | 2 |
| Select Pull Side | Bi Parting |
| Select Door Frame / Grid Finish | Flat Black |
| Select Door Pull Style | Carriage + Cargo |
| Select Width IN | 2 in |
| Select Height IN | 2 in |
Reviews
There are no reviews yet.