Description
Buck Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$1,087.70
Buck Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select Hanger Style | Buck |
|---|---|
| Select System | Bi Parting |
| Select Door Thickness | 1-3/8 IN |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Door Guide | Floor Mount Adjustable U-Channel |
| Select Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Stop Style | Adjustable Stop |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Track Length FT | 11 ft |
| Select Track Length IN | 6 in |
| Add Soft Close? | Yes |
| Select Front Handle Style | Moor |
| Select Front Handle Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Select Front Handle Size | 12 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 8 in |
| Select Back Handle Finish | Oil Rubbed Bronze |
Reviews
There are no reviews yet.