Description
Box Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$565.50
Box Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select Hanger Style | Box |
|---|---|
| Select System | Standard |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Track Length FT | 7 ft |
| Select Door Thickness | 1-1/2 IN |
| Select Track Style | Box Track |
| Select Stop Style | Box |
| Select Track Length IN | 8 in |
| Select Door Guide | Floor Mount Adjustable U-Channel |
| Select Amount Of Lags And Spacers | 7 |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Front Handle Style | Studio |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Size | 10 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 10 in |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
Reviews
There are no reviews yet.