Description
Barn Wood Reclaimed Door + Stag Barn Door Hardware

$2,616.05
Barn Wood Reclaimed Door + Stag Barn Door Hardware
| Select Door Width FT | 2 ft |
|---|---|
| Select Door Width IN | 10 in |
| Select Door Style | Barn Wood Reclaimed |
| Select Door Height FT | 6 ft |
| Select Door Height IN | 8 in |
| Select Reclaimed Barn Wood | Horizontal Reclaimed |
| Select System | Bi Parting |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Door Guide | Floor Mount Standard |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Track Length FT | 4 ft |
| Select Hanger Style | Stag |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Track Style | Flat Track |
Reviews
There are no reviews yet.