Description
Barn Wood Reclaimed Door + Garrick Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$3,073.27
Barn Wood Reclaimed Door + Garrick Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select Door Style | Barn Wood Reclaimed |
|---|---|
| Select Door Width FT | 2 ft |
| Select Door Width IN | 0 in |
| Select Door Height FT | 8 ft |
| Select Door Height IN | 0 in |
| Select Reclaimed Barn Wood | Horizontal Reclaimed |
| Select System | Bypass |
| Select Hanger Style | Garrick |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Door Quantity | 2 |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Track Length FT | 4 ft |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Door Guide | Floor Mount Standard |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Front Handle Style | Rustic Ring |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Rustic Ring |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
Reviews
There are no reviews yet.