Description
Barn Wood Reclaimed Door + Cathedral Barn Door Hardware + Front Handle

$3,253.52
Barn Wood Reclaimed Door + Cathedral Barn Door Hardware + Front Handle
| Select Door Width FT | 2 ft |
|---|---|
| Select Door Style | Barn Wood Reclaimed |
| Select Door Width IN | 2 in |
| Select Door Height FT | 7 ft |
| Select Door Height IN | 0 in |
| Select Reclaimed Barn Wood | Horizontal Reclaimed |
| Select Hanger Style | Cathedral |
| Select Finish | Brushed Steel |
| Select System | Bypass |
| Select Door Quantity | 2 |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Track Length FT | 5 ft |
| Select Track Length IN | 5 in |
| Select Wheel Style | Metal MK2 Barn Door Wheel |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable Standard |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Wheel Finish | Antique Pewter |
| Select Front Handle Style | Rustic Flush |
| Select Front Handle Finish | Brushed Steel |
| Select Front Handle Size | 6 in |
| Include Lock? | None |
Reviews
There are no reviews yet.