Description
Back Handle + Stag Barn Door Hardware + Front Handle

$894.55
Back Handle + Stag Barn Door Hardware + Front Handle
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
|---|---|
| Select Back Handle Size | 6 in |
| Select Style | Modern Flush |
| Select System | Bi Parting |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Hanger Style | Stag |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Door Guide | Floor Mount Roller |
| Add Soft Close? | No |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Include Lock? | None |
| Select Front Handle Size | 6 in |
| Select Front Handle Style | Falcon |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Track Length FT | 13 ft |
| Select Track Length IN | 0 in |
Reviews
There are no reviews yet.