Description
Back Handle + Front Handle + Bryce Door + Loft Barn Door Hardware

$1,463.50
Back Handle + Front Handle + Bryce Door + Loft Barn Door Hardware
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
|---|---|
| Select Style | Modern Flush |
| Select Front Handle Style | Industric |
| Select Front Handle Size | 18 in |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Include Lock? | None |
| Select Door Style | Bryce |
| Select Hanger Style | Loft |
| Add Soft Close? | No |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select System | Standard |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Door Guide | Floor Mount Roller |
| Select Door Width FT | 3 ft |
| Select Door Width IN | 4 in |
| Select Door Height FT | 7 ft |
| Select Door Height IN | 6 in |
| Select Track Length FT | 6 ft |
| Select Track Length IN | 8 in |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Back To Back Assembly | Yes |
Reviews
There are no reviews yet.