Description
Artisan Brace Door + Classic Barn Door Hardware + Handle + Flush Handle

$1,201.00
Artisan Brace Door + Classic Barn Door Hardware + Handle + Flush Handle
| Door Width IN | 5 in |
|---|---|
| Door Height FT | 7 ft |
| Door Assembly | Unassembled |
| Door Finish | Provincial |
| Door Style | Artisan Brace |
| Door Height IN | 9 in |
| Door Texture | None |
| Door Width FT | 4 ft |
| Hardware System | Standard |
| Hardware Style | Classic |
| Hardware Finish | Black |
| Track Length FT | 9 ft |
| Track Length IN | 0 in |
| Pre Drill? | YES |
| Door Guide | L Floor Guide |
| Soft Closure System | No |
| Handle Style | Standard Pull |
| Flush Handle Finish | Black |
| Select Style | None |
Reviews
There are no reviews yet.