Description
3 Panel Door + Classic Barn Door Hardware + Handle + Flush Handle

$1,916.00
3 Panel Door + Classic Barn Door Hardware + Handle + Flush Handle
| Door Width IN | 1 in |
|---|---|
| Door Width FT | 3 ft |
| Door Height IN | 2 in |
| Door Style | 3 Panel |
| Door Assembly | Preassembled |
| Door Texture | None |
| Door Finish | Simply White |
| Door Height FT | 7 ft |
| Hardware System | Standard |
| Hardware Style | Classic |
| Hardware Finish | Black |
| Track Length FT | 6 ft |
| Track Length IN | 2 in |
| Pre Drill? | YES |
| Door Guide | L Floor Guide |
| Soft Closure System | No |
| Handle Style | Transitional |
| Flush Handle Finish | Black |
| Select Size | 10.5 in |
| Select Style | Flush |
Reviews
There are no reviews yet.