Description
Aztec Barn Door Door + Front Handle + Back Handle

$1,566.00
Aztec Barn Door Door + Front Handle + Back Handle
| Select Door Style | Aztec Barn Door |
|---|---|
| Include Lock? | None |
| Select Back To Back Assembly | Yes |
| Select Finish | Unfinished |
| Select Door Width FT | 3 ft |
| Select Door Width IN | 2 in |
| Select Door Height FT | 6 ft |
| Select Door Height IN | 9 in |
| Select Material | Knotty Alder |
| Select Style | Modern Flush [Loft] |
| Select Front Handle Style | Loft |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Finish | Brushed Stainless Steel |
| Select Front Handle Sizes | 16in |
Reviews
There are no reviews yet.