Description
Barn Wood Reclaimed Door + Classic Barn Door Hardware + Front Handle

$1,406.00
Barn Wood Reclaimed Door + Classic Barn Door Hardware + Front Handle
| Select Door Style | Barn Wood Reclaimed |
|---|---|
| Select Reclaimed Barn Wood | Horizontal Reclaimed |
| Select Door Width FT | 4 ft |
| Select Door Width IN | 0 in |
| Select Door Height FT | 6 ft |
| Select Door Height IN | 8 in |
| Select System | Standard |
| Select Hanger Style | Classic |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Add Soft Close? | No |
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable Standard |
| Select Wheel Style | Classic Black Nylon |
| Select Track Length FT | 8 ft |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Front Handle Style | Industric |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Size | 6 in |
| Include Lock? | None |
Reviews
There are no reviews yet.