Description
5 Panel Door + Front Handle + Back Handle

$1,375.00
5 Panel Door + Front Handle + Back Handle
| Select Wood Species | Poplar |
|---|---|
| Select Door Style | 5 Panel |
| Select Inserts | Frosted Acrylic |
| Select Texture | None |
| Select Finish | Wrought Iron |
| Select Front Handle Style | Redwood |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Include Lock? | Barn Door Hook |
| Select Front Handle Size | 14 in |
| Select Style | Rustic Ring |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
| Select Door Width FT | 4 ft |
| Select Door Width IN | 11 in |
| Select Door Height FT | 6 ft |
| Select Door Height IN | 0 in |
Reviews
There are no reviews yet.