Description
Vertical Barn Wood Door + Garrick Barn Door Hardware + Front Handle

$1,520.00
Vertical Barn Wood Door + Garrick Barn Door Hardware + Front Handle
| Select Door Style | Vertical Barn Wood |
|---|---|
| Select Finish | Flat Black |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select System | Standard |
| Add Soft Close? | No |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Hanger Style | Garrick |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Door Guide | Floor Mount Adjustable U-Channel |
| Select Front Handle Style | Santa Fe |
| Select Front Handle Size | 6 in |
| Include Lock? | None |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Door Width FT | 2 ft |
| Select Door Width IN | 6 in |
| Select Door Height FT | 7 ft |
| Select Door Height IN | 0 in |
| Select Track Length FT | 5 ft |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Additional Hangers | 0 |
Reviews
There are no reviews yet.