Description
Aztec Barn Door Door + Pillar Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$1,478.00
Aztec Barn Door Door + Pillar Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select Door Style | Aztec Barn Door |
|---|---|
| Select Door Width FT | 3 ft |
| Select Material | MDF |
| Select Door Width IN | 8 in |
| Select Door Height FT | 8 ft |
| Select Door Height IN | 0 in |
| Select System | Standard |
| Select Hanger Style | Pillar |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Track Length FT | 8 ft |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Door Guide | Floor Mount Adjustable U-Channel |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Front Handle Style | Industric |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Size | 8 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 8 in |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
| Select Back To Back Assembly | No |
Reviews
There are no reviews yet.