Description
Boat House Entry Door

$1,453.10
Boat House Entry Door
| Select Wood Species | Alder |
|---|---|
| Select Sidelight Style | None |
| Include Transom Window | No |
| Select Glass Style | Clear |
| Select Door Style | Boat House |
| Select Door Swing | Inswing |
| Select Height IN | 4 in |
| Select Door Finish | Unfinished |
| Select Door Handing | Left Handed |
| Select Width FT | 3 ft |
| Select Width IN | 0 in |
| Select Door Thickness | 1-3/4 in |
| Select Height FT | 6 ft |
| Select Door Texture | None |
| Select Hinge Prep | No |
| Select Door Knob Boring | No |
| Select Width Parts of An Inch | 0 in |
| Select Door Function | Single Door |
| Select Height Parts of An Inch | 0 in |
| Select Hanging Option | Slab |
Reviews
There are no reviews yet.