Description
Classic Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$346.00
Classic Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select System | Standard |
|---|---|
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Hanger Style | Classic |
| Select Track Holes | End Holes Only |
| Select Stop Style | Soft Stop With Lag |
| Select Door Guide | Wall Mount Adjustable Standard |
| Add Soft Close? | No |
| Select Door Thickness | 2-1/4 IN |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Track Length FT | 7 ft |
| Select Wheel Style | Classic Black Nylon |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Amount Of Lags And Spacers | 4 |
| Select Front Handle Style | Falcon |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Size | 6 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 6 in |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
Reviews
There are no reviews yet.