Description
Top Mount Ultramodern Barn Door Hardware + French Quarter Door

$1,619.00
Top Mount Ultramodern Barn Door Hardware + French Quarter Door
| Select System | Standard |
|---|---|
| Select Hanger Style | Top Mount Ultramodern |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Wheel Style | Nylon MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Stop Style | Standard Stop |
| Select Door Guide | Wall Mount Double Roller |
| Add Soft Close? | Yes |
| Select Door Style | French Quarter |
| Select Door Frame / Grid Finish | Flat Black |
| Select Glass Style | Clear |
| Select Pull Side | Right |
| Select Door Pull Style | Carriage + Cargo |
| Select Door Width FT | 2 ft |
| Select Door Width IN | 8 in |
| Select Door Height FT | 8 ft |
| Select Door Height IN | 1 in |
| Select Track Length FT | 5 ft |
| Select Track Length IN | 4 in |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
Reviews
There are no reviews yet.