Description
Two Panel Door + Back Handle

$1,438.00
Two Panel Door + Back Handle
| Select Door Style | Two Panel |
|---|---|
| Select Wood Species | Poplar |
| Select Door Width FT | 5 ft |
| Select Door Width IN | 4 in |
| Select Door Height IN | 10 in |
| Select Door Height FT | 6 ft |
| Select Finish | Unfinished |
| Select Assembly | Preassembled |
| Select Texture | None |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 6 in |
| Select Back Handle Finish | Brushed Stainless Steel |
Reviews
There are no reviews yet.