Description
Top Level Modern Barn Door Hardware + Half X Door + Front Handle

$1,895.34
Top Level Modern Barn Door Hardware + Half X Door + Front Handle
| Select Hanger Style | Top Level Modern |
|---|---|
| Select System | Bi Parting |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Track Style | J Track |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Stop Style | Round w/ Rubber |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Door Guide | Floor Mount Standard |
| Select Door Style | Half X |
| Select Wood Species | Poplar |
| Select Door Width FT | 3 ft |
| Select Door Width IN | 3 in |
| Select Door Height FT | 6 ft |
| Select Door Height IN | 7 in |
| Select Finish | Unfinished |
| Select Texture | None |
| Select Assembly | Unassembled |
| Select Front Handle Style | Rustic Flush |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Size | 8 in |
| Include Lock? | None |
| Select Track Length FT | 10 ft |
| Select Track Length IN | 3 in |
Reviews
There are no reviews yet.