Description
Ultramodern Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle

$1,233.63
Ultramodern Barn Door Hardware + Front Handle + Back Handle
| Select System | Bypass |
|---|---|
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Finish | Flat Black |
| Select Hanger Style | Ultramodern |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Wheel Style | Slyder MK2 – Black Barn Door Wheel |
| Select Stop Style | Adjustable Stop |
| Select Door Guide | Floor Mount Standard |
| Select Door Thickness | 2 IN |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Track Length FT | 10 ft |
| Select Track Length IN | 0 in |
| Select Door Quantity | 2 |
| Select Wheel Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Style | Modern Flush |
| Select Front Handle Finish | Flat Black |
| Select Front Handle Size | 10 in |
| Include Lock? | None |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 10 in |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
Reviews
There are no reviews yet.