Description
Top Level Modern Barn Door Hardware + Herringbone Barn Door Door + Support Header

$1,653.00
Top Level Modern Barn Door Hardware + Herringbone Barn Door Door + Support Header
| Select System | Standard |
|---|---|
| Select Track Style | Flat Track |
| Select Hanger Style | Top Level Modern |
| Select Track Holes | Pre-Drilled |
| Select Stop Style | Adjustable Stop |
| Select Door Guide | Floor Mount Adjustable U-Channel |
| Add Soft Close? | No |
| Select Door Style | Herringbone Barn Door |
| Select Door Thickness | Rustica Door |
| Select Additional Hangers | 0 |
| Select Material | MDF |
| Select Texture | None |
| Select Finish | Unfinished Paint Grade |
| Select Support Header | Support Header |
| Select Door Width FT | 3 ft |
| Select Door Width IN | 3 in |
| Select Door Height FT | 6 ft |
| Select Door Height IN | 0 in |
| Select Track Length FT | 6 ft |
| Select Track Length IN | 10 in |
| Select Header Length FT | 7 FT |
| Select Header Length IN | 0 IN |
Reviews
There are no reviews yet.