Description
Chevron Door + Back Handle

$1,350.00
Chevron Door + Back Handle
| Select Door Style | Chevron |
|---|---|
| Select Door Height IN | 6 in |
| Select Texture | None |
| Select Door Width IN | 6 in |
| Select Door Width FT | 2 ft |
| Select Door Height FT | 6 ft |
| Select Inserts | Wood |
| Select Finish | Navy Blue |
| Select Wood Species | Alder |
| Select Style | Modern Flush |
| Select Back Handle Size | 8 in |
| Select Back Handle Finish | Flat Black |
Reviews
There are no reviews yet.